У частині 4 статті 8 Закону визначені сім обов’язкових пунктів інформації для ІК:

1. суб’єкт надання адміністративної послуги та/або центр надання адміністративних послуг (назва, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адреса електронної пошти та веб-сайту)

2. перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а в разі потреби – про умови чи підстави отримання адміністративної послуги

3. платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

4. строк надання адміністративної послуги

5. результат надання адміністративної послуги

6. можливі способи отримання відповіді (результату)

7. акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги

Критерії визначення обсягу інформації в ІК

  • зрозумілість і достатність інформації для належного і ефективного інформування суб’єкта звернення та надання послуги,
  • відповідність вимогам Закону (подання інформації за сімома позиціями).

Варто пам’ятати!

Збільшуючи обсяг інформації в ІК, можна настільки їх ускладнити, що суб’єкти звернення не будуть використовувати картки через їх переобтяженість. 

Багато суб’єктів надання адміністративних послуг затверджують ІК, що містять більше інформації, особливо у сферах, де затверджуються типові ІК центральними органами виконавчої влади за формою ІК, розміщеною свого часу в інформаційному порядку на офіційному веб-сайті Мінекономіки. У таких ІК використовується більш деталізована форма з 16 пунктів. Хоча питання про надання додаткової інформації в ІК (більше, ніж вимагає Закон) можна залишити на розсуд суб’єкта надання адміністративної послуги, який затверджує ІК. 

Щоб розпочати проходження онлайн-курсу, будь ласка зареєструйтеся aбо увійдіть в особистий кабінет.