Портал Дія

2 квітня 2020 року розпочав роботу Портал Дія – Єдиний державний веб-портал електронних послуг. Портал Дія призначений для реалізації права кожного на доступ до електронних послуг та інформації про адміністративні та інші публічні послуги, звернення до органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, отримання інформації з національних електронних інформаційних ресурсів, яка необхідна для надання послуг, а також для проведення моніторингу та оцінки якості послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1137 «Питання Єдиного державного веб-порталу електронних послуг та Єдиного державного порталу адміністративних послуг» затверджено Положення про Єдиний державний веб-портал електронних послуг.

Моніторинг та оцінки якості послуг

Одним з основних завдань Порталу Дія є проведення моніторингу та оцінки якості послуг, які надаються з використанням веб-порталу, у ЦНАП або безпосередньо суб’єктами розгляду звернень.

З метою виконання цього завдання Мінцифри створило Систему онлайн моніторингу та оцінки якості послуг – програмний модуль інформаційно-телекомунікаційної системи Порталу Дія, який забезпечує проведення моніторингу та оцінки якості послуг, які надаються користувачам.

Система онлайн-моніторингу

Таким чином, Мінцифри зможе проводити динамічний моніторинг замовлених послуг з історією, статусами, результатом надання послуги та оцінкою якості в реальному часі. 

Кожен результат за кожним показником якості буде цінним та дасть можливість покращити якість надання послуг у ЦНАП. 

Система онлайн моніторингу стане інструментом для швидкого отримання інформації, аналізу та прийняття рішень у сфері надання адміністративних послуг.

Долучайтеся до динамічного моніторингу

  • Мінцифри провело організаційну роботу з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо інтеграції інформаційних систем та систем електронного документообігу ЦНАП до онлайн-системи моніторингу якості надання адміністративних послуг. 
  • В результаті було визначено кандидатів для проведення тестування моніторингу, за згодою органів влади та місцевого самоврядування, які утворили ЦНАП.
  • До кінця року Мінцифри планує долучити до динамічного моніторингу всі ЦНАП, які прагнуть вдосконалити процес надання адміністративних послуг, покращити свою роботу та роботу держави й долучитись до дружньої команди заради важливої цілі. Для цього необхідно повідомити Мінцифри про готовність до інтеграції.

Щоб розпочати проходження онлайн-курсу, будь ласка зареєструйтеся aбо увійдіть в особистий кабінет.