1. Заява-анкета за зразком, затвердженим наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.11.2014 №1279 (формується та роздруковується із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру адміністратором центру надання адміністративних послуг)

2. Паспорт громадянина України

3. Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору

4. Паспорт для виїзду за кордон, що підлягає обміну

5. Документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт для виїзду за кордон підлягає обміну

6. Заява про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання у зв’язку з наявністю в ньому віз або у випадках, якщо такий паспорт є підставою для отримання/ продовження дозвільних документів на проживання в іноземній державі

7. Для оформлення паспорта для виїзду за кордон замість втраченого або викраденого додатково подаються:

  • заява про оформлення паспорта для виїзду за кордон у зв’язку з його втратою або викраденням у довільній формі;
  • витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта для виїзду за кордон на території України).

Внесення до заяви-анкети та у подальшому у паспорт громадянина України для виїзду за кордон написання складових імені «прізвища» та «імені» здійснюється українською мовою та латинськими літерами відповідно до Таблиці транслітерації українського алфавіту латиницею, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 №55.

За необхідності написання прізвища або/та ім’я латинськими літерами відповідно до написання у раніше виданих на ім’я особи документах, подається письмова заява (довільної форми) та документ, що підтверджує зазначений факт, а саме:

  • паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини;
  • документ, що підтверджує факт народження, зміни імені (у тому числі у разі укладення або розірвання шлюбу), виданого компетентним органом іноземної держави та легалізованого в установленому порядку;
  • раніше видані паспорта на ім’я дитини/батьків (або одного з них)/ одного з подружжя, у тому числі в паспортах для виїзду за кордон, виданих іноземними державами, якщо дитина/батьки/один з подружжя є іноземцями.

Видані компетентними органами іноземної держави документи, що подаються для оформлення паспорта, засвідчуються в установленому законодавством порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Такі документи подаються з перекладом на українську мову, засвідченим нотаріально. 

Оригінали документів повертаються особі або її законному представнику/уповноваженій особі після оформлення заяви-анкети.

Щоб розпочати проходження онлайн-курсу, будь ласка зареєструйтеся aбо увійдіть в особистий кабінет.