Дії адміністраторів ЦНАП при прийнятті документації щодо будівництва

Суб’єкти, зацікавлені в одержанні будівельного паспорта, звертаються в ЦНАП із пакетом документів, до якого входять: 

  • заява на видачу будівельного паспорта,
  • засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право користування земельною ділянкою,
  • ескізні наміри забудови, проект будівництва (за наявності),
  • засвідчена згода співвласників земельної ділянки на забудову (при необхідності).                           

Адміністратори приймають і перевіряють повноту пакета документів, завіряють копії документів, реєструють послугу, повідомляють суб’єкта звернення про орієнтовний термін виконання і спосіб отримання результату, формують справу і видруковують опис прийняття документів та заносять їх до електронної бази АСКОД. Доопрацьовуючи послугу, адміністратори сканують вхідний пакет документів та підписують електронним підписом. Протягом одного робочого дня адміністратор відправляє електронну картку через АСКОД суб’єкту надання адміністративної послуги та передає сформовану паперову справу наручно.

Результатом послуги є отримання протягом десяти робочих днів замовником будівельного паспорта або лист із зауваженнями до поданих документів для їх доопрацювання. Адміністратор ЦНАП сканує отриманий результат, здійснює відповідний запис в електронній картці послуги та повідомляє суб’єкта звернення про результат послуги шляхом автоматичної розсилки sms-повідомлення на залишений контактний номер.

Наступним етапом є подання до ЦНАП документу про початок будівельних робіт. Адміністратор контролює терміни виконання послуги суб’єктом надання адміністративної послуги.

Після завершення будівництва, замовник особисто звертається в бюро технічної інвентаризації або до сертифікованих спеціалістів для виготовлення технічного паспорта.

Подавши декларацію про завершення будівельних робіт до ЦНАП та отримавши позитивний результат, замовник може реєструвати право власності на нерухоме майно також звернувшись до адміністратора ЦНАП.

Щоб розпочати проходження онлайн-курсу, будь ласка зареєструйтеся aбо увійдіть в особистий кабінет.