1. Заяву встановленого зразку.

2. Оригінал документу, до якого вносяться відомості про місце реєстрації. Це може бути: 

 а) паспорт громадянина України (у вигляді книжечки чи у формі ID-картки), 

 б) тимчасове посвідчення громадянина України, 

 в) посвідка на постійне проживання, 

 г) посвідка на тимчасове проживання, 

 д) посвідчення біженця, 

 е) посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, 

 є) посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист,

ж) для реєстрації дитини до 16 років подається свідоцтво про народження.

3. Квитанцію про сплату адміністративного збору або інформацію (реквізити платежу) про сплату адміністративного збору в будь-якій формі з використанням програмного продукту “check”.

4. Оригінал документу, що підтверджує право на проживання в житлі.
Найбільш поширеним документом є свідоцтво про право власності на житло, ордер, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду про надання особі права на вселення, права користування житлом або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання.
Якщо особа не є власником житла, зареєструватись вона зможе лише за згоди власника. Він повинен особисто бути присутнім при подачі заяви з документом, що посвідчує особу, і з документом про право власності на нерухомість. Винятком є реєстрація місця проживання дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків (одного з батьків), у цьому випадку не вимагаються документи, що підтверджують право власності на житло або згода власника житла.

5. Заяву про зняття з реєстрації місця проживання (у разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).

6. Оригінал документу, що підтверджує повноваження особи як представника, та документ, що посвідчує особу (у разі подання заяви представником).

Додаткові документи для окремих категорій осіб:

  • військовозобов’язані громадяни, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку (17-60 років) – посвідчення про приписку або військовий квиток з наявною позначкою військового комісаріату відповідно про зняття з військового обліку або про перебування на військовому обліку за місцем проживання. В разі перебування на військовому обліку за місцем проходження служби надається відповідна довідка (з військової частини, органу СБУ, Національної поліції тощо);
  • військовослужбовці (крім військовослужбовців строкової служби) – довідку про проходження служби у військовій частині.

Щоб розпочати проходження онлайн-курсу, будь ласка зареєструйтеся aбо увійдіть в особистий кабінет.