Зробити за 6 місяців

У цьому кейсі описується не стільки суть інновації, а ключовий секрет успіху. Йдеться по створення ЦНАП у місті Луганську, одному з перших найкращих ЦНАП України.

Від початку ремонтних робіт у приміщенні, напрацюванні відповідних процедур та документів, і до відкриття ЦНАП пройшло лише трохи більше 6 місяців. Тобто роботу, на яку в інших країнах йде до 2 років, було зроблено у 4 рази швидше.

Основним рушієм таких змін була керівниця ЦНАП, тобто дуже авторитетний і цілеспрямований лідер, яка мала підтримку громади і своєї команди. Це показує, що за умови дійсного лідерства такі проекти можливі, коли з експертної точки зору це здається нереальним. ЦНАП було відкрито 11.11.2011 об 11.00. 

Навчальні візити

Дуже помічним у якісному розвитку будь-яких новацій є правило: «краще один раз побачити». Так це працює і з ЦНАП.

Одним з кейсів, який спрацював на практиці був досвід у розвитку ЦНАП міста Суми. Коли керівництво ЦНАП кілька років переконувало владу міста у необхідній увазі до ЦНАП, то справжній «прорив» стався після дружнього ознайомчого візиту керівництва міста (міського голови і команди) до ЦНАП міста Луцька.

Після побаченого на власні очі, наступні рішення і про фінансування, і про збільшення штатної чисельності приймалися оперативно і впевнено. Наразі ЦНАП міста  Суми також один з лідерів у цій сфері в Україні. 

Премії за новації

Цей кейс може стосуватися не лише у ЦНАП. Його суть полягає у преміюванні працівників, які пропонують інновації у роботі, якщо їх запроваджено у життя.

Це стимулює працівників виявляти ініціативу, сприяти втіленню ідей на практиці.

Положення про преміювання за впроваджені новації затверджене і працює у Вінниці. Такий підхід сприяє постійному розвитку інституції.

Завжди у розвитку

Одним з ЦНАП, що не зупиняється у своєму розвитку, а завжди готовий до впровадження нових ідей є ЦНАП міста Луцька. Його команда готова реалізувати будь які новації, народжені у самій команді, на урядовому рівні, в експертних середовищах.

Саме завдяки цьому ЦНАП завжди отримує найвищі оцінки споживачів, і захоплені відгуки урядовців. Відкритість до нового, готовність «пілотувати», щиро ділитися власними досвідом з усіма – особлива прикмета цього ЦНАП та багатьох інших.

Будьте відкриті до нового!

Щоб розпочати проходження онлайн-курсу, будь ласка зареєструйтеся aбо увійдіть в особистий кабінет.