• У рамках цієї теми пропонуємо звернути увагу на окремі добрі практики ЦНАП з досвіду різних громад. Деякі з них нині досить широко розповсюджені, і  тут надається лише їх короткий огляд. Загалом – це набір вже реалізованих ідей.
  • Описані кейси умовно згруповані за різними елементами організації і діяльності ЦНАП (послуги, персонал, інфраструктура, ІТ-рішення, процедури тощо). Багато з описаних прикладів вже згадувалися в окремих темах онлайн курсу. У цій темі вони зібрані разом, щоб показати наскільки широким є досвід позитивних інновацій у ЦНАП, і заохотити до їх подальшого втілення.
  • Проте кожна нова громада, кожен новий або діючий ЦНАП можуть взяти ідею, про яку раніше не знали, або ж знали, але ще не реалізували. Ці ідеї різнорівневі, і по типах громад (якісь більше підходять для великих міст, інші – для невеличких сіл), і по вартості тощо.
  • Підхід «добрих практик» гарно себе виправдовує, адже важливо знати, що ідея вже є реалізованою у життя, і які саме результати вона приносить.

Щоб розпочати проходження онлайн-курсу, будь ласка зареєструйтеся aбо увійдіть в особистий кабінет.