1. Заява-анкета за зразком, затвердженим наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.11.2014 №1279 (формується та роздруковується із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру адміністратором центру надання адміністративних послуг)

2. Заява про втрату або викрадення паспорта зразка 1994 року, встановленого Міністерством внутрішніх справ України зразка

3. Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта на території України)

4. Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору та  державного мита (або оригінал документа про звільнення від його сплати)

5. Посвідчення про взяття на облік бездомної особи (для бездомних осіб)

6. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб)

7. Рішення суду про встановлення особи (для осіб, яких не було встановлено за результатами проведення процедури встановлення особи)

8. Документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті:

  • про місце проживання – довідка про реєстрацію місця проживання особи (встановленого зразка);
  • про народження дітей – свідоцтва про народження дітей;
  • про шлюб і розірвання шлюбу – свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;
  • про зміну імені – свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття.

Внесення до заяви-анкети та у подальшому у паспорт написання складових імені «прізвища» та «імені» здійснюється українською мовою та латинськими літерами відповідно до Таблиці транслітерації українського алфавіту латиницею, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 №55.

За необхідності написання прізвища або/та ім’я латинськими літерами відповідно до написання у раніше виданих на ім’я особи документах, подається письмова заява (довільної форми) та документ, що підтверджує зазначений факт, а саме:

  • паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини;
  • документ, що підтверджує факт народження, зміни імені, виданого компетентним органом іноземної держави та легалізованого в установленому порядку;
  • раніше видані паспорта на ім’я дитини/батьків (або одного з них)/одного з подружжя, у тому числі в паспортах для виїзду за кордон, виданих іноземними державами, якщо дитина/батьки/один з подружжя є іноземцями.

Видані компетентними органами іноземної держави документи, що подаються для оформлення паспорта, засвідчуються в установленому законодавством порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Такі документи подаються з перекладом на українську мову, засвідченим нотаріально. 

Оригінали документів (крім квитанцій про сплату адміністративного збору та державного мита) повертаються особі після оформлення заяви-анкети.

Щоб розпочати проходження онлайн-курсу, будь ласка зареєструйтеся aбо увійдіть в особистий кабінет.